Dodany: 2011-03-17 10:42:48

Jak zostać egzaminatorem na prawo jazdyAby zostać egzaminatorem kursantów starających się o zdobycie prawa jazdy należy spełnić wiele wymagań. Przede wszystkim aby móc ocenić czy ktoś może otrzymać prawo jazdy Koszalin, egzaminator powinien posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów kategorii B przez co najmniej 6 lat oraz co najmniej rok uprawnień na pojazdy kategorii objętej procesowi egzaminowania.

 

Dodatkowo egzaminator prawo jazdy lublin powinien ukończyć specjalny kurs w danym ośrodku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz uczestniczyć w szeregu kursów i egzaminów państwowych zarówno w charakterze obserwatora jak i egzaminującego. Prawo jazdy toruń wydaje tylko ośrodek ruchu drogowego, który dysponuje egzaminatorami o statusie niekaralności.

 

W przypadku egzaminatora, jest dodatkowe obostrzenie – mianowicie musi on posiadać wykształcenie wyższe. Wszelkie kwalifikacje, szkolenia oraz kursy egzaminatorskie wymagają również poświęcenia przez przyszłego egzaminatora własnych środków finansowych. Kurs przeprowadzany przez WORD kosztuje około 3 tysięcy złotych, Dopiero po jego przejściu kandydat zostaje wpisany do ewidencji egzaminatorów.

blc4u opinioes psi fryzjer zabrze Bankowość studia lepiej Bankowość


Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać egzaminatorem na prawo jazdy
Nick: