Dodany: 2011-03-17 10:42:48

Jak zostać egzaminatorem na prawo jazdyAby zostać egzaminatorem kursantów starających się o zdobycie prawa jazdy należy spełnić wiele wymagań. Przede wszystkim aby móc ocenić czy ktoś może otrzymać prawo jazdy Koszalin, egzaminator powinien posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów kategorii B przez co najmniej 6 lat oraz co najmniej rok uprawnień na pojazdy kategorii objętej procesowi egzaminowania.

 

Dodatkowo egzaminator prawo jazdy lublin powinien ukończyć specjalny kurs w danym ośrodku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz uczestniczyć w szeregu kursów i egzaminów państwowych zarówno w charakterze obserwatora jak i egzaminującego. Prawo jazdy toruń wydaje tylko ośrodek ruchu drogowego, który dysponuje egzaminatorami o statusie niekaralności.

 

W przypadku egzaminatora, jest dodatkowe obostrzenie – mianowicie musi on posiadać wykształcenie wyższe. Wszelkie kwalifikacje, szkolenia oraz kursy egzaminatorskie wymagają również poświęcenia przez przyszłego egzaminatora własnych środków finansowych. Kurs przeprowadzany przez WORD kosztuje około 3 tysięcy złotych, Dopiero po jego przejściu kandydat zostaje wpisany do ewidencji egzaminatorów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać egzaminatorem na prawo jazdy
Nick: